Agytorna 95. forduló

A fordulót 2016. február 26., 07:30-kor lezártuk.

 

Megfejtés:

Király Viktor

 

NYERTESEINK:

Csimbicukor

hoitsy attiláné

 

 Gratulálunk a helyes megfejtésekhez, és köszönjük a játékot mindenkinek!

 

Ki van a képen? Ha kitalálod, hogy kit ábrázol a fénykép, Bubba párnát nyerhetsz. 

agytorna-95

 

Megfejtés:

király 2
 
Beküldési határidő:

2016. február 26. (péntek), 07:30

 

Ha nem jelenik meg a hozzászólásod, és szeretnéd tudni, hogy ez miért van, kérjük, olvasd el a szabályokat a kép alatt!

 

 

A JÁTÉK MENETE ÉS SZABÁLYAI

  • Ha tudod a megoldást, írd be hozzászólásként (itt, ennek az oldalnak az alján).
  • Fordulónként két játékos Bubba párnát nyer: a nyerteseket az összes helyes megfejtést beküldő játékos közül sorsoljuk ki véletlenszerűen.
  • A játékforduló lezárásáig nem jelennek meg azok a hozzászólások, amelyek a helyes megoldást tartalmazzák, vagy olyan szöveget, amely könnyen rávezethet a helyes megfejtésre. A többi hozzászólást némi átfutással megjelenítjük (az átfutás a moderálás miatt van). Tehát attól, hogy nem jelenik meg a megfejtésed, még nem lehetsz teljesen biztos benne, hogy hibátlan a megfejtésed. Figyelj a feladat kiírására (pl. hány szótagú szót várunk megfejtésként).
  • Ha több tipped is van a megfejtésre, írd be nyugodtan, mindet külön-külön hozzászólásként.
  • A helyes megfejtést tartalmazó hozzászólások a beküldési határidő után (játék zárása) jelennek meg. Ekkor látszani fog a beérkezési sorrendjük és időpontjuk is.
  • A nyertesek nevét ezen az oldalon és a Korábbi képrejtvények oldalunkon is közzétesszük a játék zárása után.

 

KORÁBBI JÁTÉKAINK ÉS NYERTESEINK

RÉSZLETES JÁTÉKSZABÁLY

 

Csatlakozz te is a Startlap Wiki Facebook táborához, klikk ide!

Wiki Kutya 2

Címkék:

Jobban tudom!

Válogatás a bejegyzések közt

November 29. – miről nevezetes? Keresztrejtvény – 16.12.04. Hogyan írjuk helyesen: húsz vagy husz? Étteremben egy nő észreveszi, hogy elmaszatolódott a rúzs, hol szedi rendbe? Hogyan írjuk helyesen: 3-mal vagy 3-al? Hogyan írjuk helyesen: higgy vagy higyj? Hogyan írjuk helyesen: antenna vagy anterna? Április 15. – miről nevezetes? A Föld felszínének hány százalékát borítja víz? Mi a teendő méh- vagy darázscsípés esetén?

Neked mi a véleményed?

Hozzászólások: 1396 hozzászólás

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

    1. Kedves stanley!

      A játék szabályzatából idézve válaszolnék kérdésére: 

      “Fordulónként két játékos Bubba párnát nyer: a nyerteseket az összes helyes megfejtést beküldő játékos közül sorsoljuk ki véletlenszerűen.”

      Tehát az összes helyes válasz közül sorsolással dől el, hogy ki kapja a Bubba párnát (jelen esetben két nyertest sorsolunk minden fordulóban). Mindenki ugyanolyan esélyekkel indul, ha Ön elküldte a  helyes választ, a szerencsén múlik, hogy kisorsoljuk-e. 

      Remélem hasznosnak és kielégítőnek találta válaszomat.

      Sok sikert és jó játékot kívánok Önnek a Startlap csapatának nevében!

      WIKI HELP

    2. Szerintem a sorsolas korrect! Csak a megfejteseknel van idonkent ertelmezesi ellentet a kitalalo es a jatekosok kozott.

  1. OMG ki ez a ferfi? kozel ulo szemek, sotetbarnak, vastag szemoldok vekont orrcsont a nyeregben regi tores, ismeros es megsem ugrik be. Deja vue…

  2. akkor mi a helyzet, ha nem jelenik meg semmi a tippemből, és ha mégegyszer beírom, azt üzenik, hogy ez már volt ?

  3. “A hozzászólás rendszer-moderációra várakozik.”

    Tessék mondani ez mit jelent?

    1. Vagy eltaláltad, vagy nagyon közel jársz a megoldáshoz, az üzeneted nem fog megjelenni, csak a moderációra várakozás

  4. Csak a homlokom közepét nézd! Most azt képzeled, hogy a klik jó, hogy a földmutyi nem is létezik, hogy közpénzt nem talicskán toljuk haza, talicska nem is volt soha. Most felébredsz. Hajrá M.o., hajrá hülyék.